Kurumsal Bilgiler

Firmamız; inşaat sektöründe mutlu, huzurlu ve çocuklarımızın güvende, doğa ile büyüyebileceği bir ortam yaratma vizyonu ile sektörde hizmet vermektedir. Bu rekabetçi sektörde amaçlarımızdan asla ödün vermeden her zaman bir önceki üretiminden daha iyi yatırımlarla yaşam kalitesini bir üst seviyeye taşımayı amaçlamıştır.

Hatay’da yaklaşık 10 yıldır faaliyetini sürdürmekte olan şirketimiz; kendini yapmış ve yapmakta olduğu projeleriyle fark yaratmaya devam etmektedir. Şirketimiz her zaman müşteri odaklı, ekonomik çözümler, site anlayışına farklı bir bakış açısı yaratacak çalışmalar yapmayı hedef almıştır. Amacımız sadece bir marka yaratmaktan ziyade eski zamanların özlenen komşuluk ilişkileri ile harmanlanmış kaliteli bir yaşam ortamı sağlamaktır.

VİZYON

about01

Faaliyet gösterdiğimiz inşaat sektöründe, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile birlikte müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğimizi artırarak sürdürmek. Yerel ölçekte kazandığımız başarıları ulusal ve uluslararası arenaya da taşımak, sektörde önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYON

about02

Tüm faaliyet alanlarındaki izlediği vizyonda “sürdürülebilirlik” anlayışını benimsemiş olan Faruk Yeşiloğlu İnşaat, insanlığın refahı ve daha yaşanabilir bir dünya için aralıksız çalışmayı sürdürecektir.
Çağımızın gerektirdiği modern çalışma yöntemlerimiz, nitelikli personel seçimimiz ve eğitimlerimizle yapılan işlerin, kullanılan malzeme ve ekipmanın kalitesini pozitif bir ivmeyle sürekli geliştirerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını kesintisiz tespit edip, en iyi şekilde cevaplayarak, zaman ve enerjilerini asıl faaliyet alanlarına yöneltmelerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.